Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Hallituksen jäsen Tietäväinen Jukka jukka.tietavainen@gmail.com
Varapuheenjohtaja, Hallituksen jäsen Tikka Jukka jukka.tikka@netikka.fi 0500725758
Sihteeri, Hallituksen jäsen Heimovirta Sinikka sinikkaheimovirta@gmail.com 0405336393
Hallituksen jäsen, Kenttä- ja salivuorovastaava Ala-Hulkko Markus markus@lvialahulkko.fi 0451332290
Hallituksen jäsen, IT-vastaava, Jopox-ylläpitäjä Autio Vesa autiov@gmail.com 0503841061
Hallituksen jäsen, Kenttä- ja salivuorovastaava Isoniemi Pasi isoniemipasi69@gmail.com 0405028497
Hallituksen jäsen, Some-vastaava Korkeaniemi Arttu akorkeaniemi@gmail.com 0451387440
Hallituksen jäsen, Valmennusvastaava Mäkelä Janne jannetapani.makela@gmail.com 0407350717
Hallituksen jäsen, Rahastonhoitaja Niemelä Janni janni.niemela.ik@gmail.com 0451397532
Hallituksen jäsen, Some-vastaava Nimell Meeri meeri_nimell@hotmail.com 0503399510
Hallituksen jäsen, Varustevastaava Pakka Virpi virpi.pakka@ilmajoki.fi 0405463150
IK jalkapallo
«  Helmikuu   »
Kategoriat