IK joukkueet etsivät uusia pelaajia
22.10.2022 22:05 Uutiset / Pääsivusto

Kausi 2023, uusia pelaajia etsitään joukkueisiin!

Jalkapallon harjoituskaudet pyörähtävät käyntiin marraskuun alussa. Joukkueisiin otetaan uusia pelaajia mukaan! Joukkueita löytyy kaiken ikäisille. Tiedustele valmentajalta tai joukkueenjohtajalta lisää joukkueen toiminnasta ja ilmoittaudu mukaan.

Miehet
Valmentaja: Jaakko Uusitalo, 0504420420, jaakko.uusitalo@live.com
Joukkueenjohtaja: Tommi Lähdesmäki, 0456325474, immot92@hotmail.com

B-pojat (2006-2008)
Valmentaja: Tommi Ylinen-Luopa, 0443337200, tommi.ylinen-luopa@isojoensaha.fi
Joukkueenjohtaja: Mika Koivuniemi, 0405166226, mika.koivuniemi1973@gmail.com

Pojat P14 (2009)
Valmentaja: Jarno Rintamäki, 0405732074, jarno.rintamaki@ilmajoki.fi
Joukkueenjohtaja: Janni Niemelä, 0451397532, janni.niemela.ik@gmail.com

Pojat P13 (2010)
Valmentaja: Jarmo Nimell, 0500865867, nimell@saunalahti.fi
Joukkueenjohtaja: Antto Krans, 0509192787, antto.krans@gmail.com

Pojat P12 (2011/2012)
Valmentaja: Janne Mäkelä, 0407350717, jannetapani.makela@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Takala Teemu, 0503840101, teemu.takala@netikka.fi

Pojat P10 (2013/2012)
Pasi Isoniemi, 0405028497, isoniemipasi69@gmail.com

Pojat P9 (2014)
Valmentaja: Janne Mäkelä, 0407350717, jannetapani.makela@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Tanja Antila, 0408097280, tanja.hieta@gmail.com

Pojat P8 (2015)
Valmentaja: Markus Ala-Hulkko, 0451332290, lvialahulkko@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Juha Ketonen, , juha.ketonen@perustava.fi

Pojat pallokoulu (2016 - )
Markus Ala-Hulkko, 0451332290, lvialahulkko@gmail.com

.

Naiset
Valmentaja: Saija Valkama, 0405844696, valkama.saija@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Meri Lehtonen, 0409300197, merikatariinalehtonen@gmail.com

B-tytöt (2004-2008)
Valmentaja: Vesa Autio 0503841061, autiov@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Ville Salmela, 0456308456, vsalmela69@gmail.com

Tytöt T13 (2010/2009)
Valmentaja: Jukka Lehtimäki, 0405969926, jzl1981@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Jussi Äärynen, 0414309631, jussi.aarynen@gmail.com

Tytöt T12 (2011/12)
Valmentajat: Noora Mäkisalo, 0503282484, nimell.noora@gmail.com; Meeri Nimell, 0503399510, meeri_nimell@hotmail.com
Joukkueenjohtaja: Taru-Tuulia Ylinen-Luopa, 0405870128, tarutuulia.ylinenluopa@gmail.com

Tytöt T10 (2013/14)
Valmentaja: Jarkko Piikkilä, 0406804710, jarkko.piikkila@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Hannu Kyntäjä, 0509192787, hannu.kyntaja@netikka.fi

Tytöt pallokoulu (2015 - )
Vesa Autio, 0503841061, autiov@gmail.com


   
Lisää uutisia
IK jalkapallo
«  Marraskuu   »
Kategoriat