Jalkapallohulinat 11.6.2022 klo:12.00.

»
Takaisin
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja jaoston otteluista
P9 (2013/2012)P9 Taso 2
19
Elo
klo 18:45
Nissin urheilukenttä N A1
I-JBK - Punainen Punainen
-
P9 (2013/2012)P9 Taso 2
19
Elo
klo 18:00
Nissin urheilukenttä N A1
Punainen Punainen - LUJA/-13 tytöt
-
P11 (2011/2012)P11 Taso 2
18
Elo
klo 19:00
Kyrkösjärvi TN B
VIFK/I-JBK YJ - Musta Musta
-
P8 (2014)P8 Taso 2
18
Elo
klo 18:45
Nissin urheilukenttä N A1
SJK-j/musta - Musta Musta
-
T12 (2010)T12 Kolmonen
18
Elo
klo 18:30
Laidunalueen 2 N
IK IK - Kanu/NJS Kortesjärvi YJ
-
P11 (2011/2012)P11 Taso 2
18
Elo
klo 18:00
Kyrkösjärvi TN B
Musta Musta - BK-48/SIF YJ
-
P8 (2014)P8 Taso 2
18
Elo
klo 18:00
Nissin urheilukenttä N A1
Musta Musta - SJK-j/valkoinen
-
P15 (2007)P15 Kakkonen
17
Elo
klo 19:00
Urheilukenttä N
KuRy - YJ2 YJ2
-
P11 (2011/2012)P11 Taso 3
17
Elo
klo 19:00
Monnari N B
LUJA/Valkoinen - Punainen Punainen
-
B-tytötT18 Kakkonen
17
Elo
klo 18:30
Honkalamäki N
IK IK - WFA/FC Kuffen YJ4
-
P13 (2009)P13 Kolmonen
17
Elo
klo 18:30
Otsonkoulu TN B
KieHa - IK IK
-
MiehetMiesten Kutonen
17
Elo
klo 18:30
Laidunalueen 1 N
2 2 - HyMy
-
P11 (2011/2012)P11 Taso 3
17
Elo
klo 18:00
Monnari N A
Punainen Punainen - VäVi
-
P12 (2010)P12 Kolmonen
16
Elo
klo 18:30
Fotbollsplan B
Sporting Kristina - Musta Musta
-
P15 (2007)P15 Kakkonen
13
Elo
klo 13:00
Honkalamäki N
YJ2 YJ2 - K-Pallo
-
P9 (2013/2012)P9 Taso 3
13
Elo
klo 12:45
Urheilukenttä N A2
SoPS - Musta Musta
-
P9 (2013/2012)P9 Taso 3
13
Elo
klo 12:00
Urheilukenttä N A2
Musta Musta - Ponnistus
-
B-tytötT18 Kakkonen
11
Elo
klo 20:00
Centralidrottsplan N
VIFK YJ2 - IK IK
4-2
P12 (2010)P12 Kolmonen
11
Elo
klo 19:00
Laidunalueen 2 N
Musta Musta - FC Kuffen/Vit -11
5-2
T12 (2010)T12 Kolmonen
11
Elo
klo 18:00
Idrottsplan N B
FC Kuffen - IK IK
8-2
P13 (2009)P13 Kolmonen
10
Elo
klo 19:00
Monitoimiviheriö 11 N
VIFK - IK IK
6-0
P11 (2011/2012)P11 Taso 2
10
Elo
klo 19:00
Mogården 2 N
Musta Musta - Malax IF
5-5
NaisetNaisten Kolmonen
10
Elo
klo 19:00
Palosaari N
FC Sport Vaasa/2 - IK IK
0-1
T9 (2013/2014)T9 Taso 2
10
Elo
klo 19:00
Kiuaskallio N B1
Jalas - Musta Musta
-
T9 (2013/2014)T9 Taso 2
10
Elo
klo 19:00
Kiuaskallio N B2
Malax IF - Punainen Punainen
13-0
MiehetMiesten Nelonen
10
Elo
klo 18:30
Centralidrottsplan N
I-JBK - IK IK
1-1
T9 (2013/2014)T9 Taso 2
10
Elo
klo 18:00
Kiuaskallio N B1
Punainen Punainen - Jalas
-
T9 (2013/2014)T9 Taso 2
10
Elo
klo 18:00
Kiuaskallio N B2
Musta Musta - Malax IF
-
P11 (2011/2012)P11 Taso 2
10
Elo
klo 18:00
Mogården 1 N
LUJA - Musta Musta
6-0
MiehetMiesten Kutonen
9
Elo
klo 18:30
Laidunalueen 1 N
2 2 - BK-48/2
5-1
B-tytötT18 Kakkonen
8
Elo
klo 19:00
Monitoimiviheriö 8 N
FC Sport Vaasa/2 - IK IK
0-3
T11 (2011/2012)T11 Taso 2
7
Elo
klo 12:15
Laidunalueen 3 N
BK-48 -
-
T11 (2011/2012)T11 Taso 2
7
Elo
klo 11:00
Laidunalueen 3 N
- LUJA
0-11
P15 (2007)P15 Kakkonen
6
Elo
klo 18:00
Keskuskenttä TN
GBK - YJ2 YJ2
0-1
NaisetNaisten Kolmonen
6
Elo
klo 16:00
Honkalamäki N
IK IK - Virkiä
5-2
T12 (2010)T12 Kolmonen
6
Elo
klo 14:00
Laidunalueen 2 N
IK IK - SeMi
2-2
MiehetMiesten Nelonen
6
Elo
klo 13:00
Honkalamäki N
IK IK - FC Korsholm
1-0
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
IK jalkapallo
«  Elokuu   »
Kategoriat